מגזין עיצוב

ריהוט לבית

הבית שלנו הוא מקום המבטחים היקר ביותר עבורנו, בו אנחנו שומרים חפצים יקרי ערך, שוכנים בו ויוצרים תחושת ביטחון וחמימות לנו ולבני המשפחה. בית צריך לחבק את דייריו, עליו לענות על צרכיהם באופן מדויק וכן לעמוד בציפיות האסתטיות והפרקטיות שהם מבקשים. בכדי ליצור מרחב מגורים נעים ואינטימי, יש להתאים ריהוט משלים לבית שיהיה פונקציונאלי ואסתטי גם יחד.

בחירת ריהוט לבית צריכה להיעשות בשיקול דעת יחד עם עין יצירתית ליצירת מרחב נעים ויפה שישתלב באופן הרמוני עם המבנה וכל חללי הבית. כאשר רוכשים מאותו ספק את הריהוט לבית ואת כל הפריטים המשלימים, ניתן ליצור מראה מושלם ולא חסר כמו שקורה לעיתים ברכישת ריהוט ופריטים שונים מספקים שונים.

 

תאורה לבית

בית הוא מקום מארח, לכן עליו להיות מזמין ונעים באמצעות שילוב של ריהוט פרקטי יחד עם נוחות מקסימאלית. בכדי ליצור "פיין טיונינג" מושלם, יש להוסיף לחלל הבית פרטים קטנים שיבנו יחד מראה שלם והרמוני, בדיוק כמו שמוסיפה תאורה לבית. 

תאורה לבית מהווה את לב הבית, היא זו שיוצרת את האווירה וכמובן מעניקה את האור לחללים בבית. בכדי להתאים באופן חכם לכל חלל את התאורה המתאימה, חשוב לשים דגש על בחירות נבונות, אותן יש לעשות באמצעות אנשי מקצוע שמבינים בעיצוב הבית ויודעים כיצד להתאים לכל חלל את סוג התאורה המתאימה וכן את סוג השנדליר הנכון.

 

כלי הגשה לאירוח

כיום בכל בית נהנים לחדש את כלי ההגשה לאירוח בכל תקופה, אלא אם כן רוכשים כלי הגשה איכותיים בעלי נוכחות מרשימה, שיתאימו לאווירה בבית בכל עת, בלי להתחשב באופנות מתחלפות וטרנדים זמניים. ידוע לכולם כי האירוח המרוקאי הוא אירוח מסביר פנים ומפנק, בייחוד שעושים שימוש בכלי הגשה בצבעי חמרה חמים ובשילוב של צבעים חיים כמו טורקיז, צהוב ואדום.

כלי הגשה עם נוכחות יוצרים מראה מרהיב על השולחן, בין אם מדובר באירוח מינימלי של קפה ועוגה ובין אם מדובר באירוח של ארוחה מלאה על שולחן האוכל. ברגע שהכלים מלאים בצבע ובחיים, כך גם תהיה הארוחה, בה הכלים יעשו חשק לאורחים ליהנות ממה שמוגש וכן מהאווירה הנעימה. 

 

 מדפים דקורטיביים

אחד מהמכות הקשות של כולנו הוא האחסון במטבח, הן של כלי ההגשה והן של המצרכים. לפני הכול כדאי ליצור במטבח מרחב פונקציונאלי ופרקטי לעבודה, יחד עם אסתטיות וכך ליהנות מחלל נקי ונוח לעבודה, עם אחסון בעל פונקציות רבות ומראה נקי ומסודר.

מדפים דקורטיביים מתאימים לכל רחבי הבית, ניתן לאחסן בהם מוצרי מזון, דפי חשבונות חשובים או מצד שני להניח פריטי נוי שיוסיפו צבע וחיים לכל פינה אפשרית בבית. 

 

מראות

המראה היא ההשתקפות המושלמת לעיצוב בית עם נוכחות מרשימה ועם ייחודיות. הצבת מראה במספר חללים ברחבי הבית תגרום לתחושה של בית מרווח יותר ונעים לשהייה, יחד עם מראה מעוצב של מראות דקורטיביות.

בעבר המראות שימשו רק לצרכים פרקטיים בחדר הרחצה וכן בחדר השינה בייחוד עבור נשים שהיו זקוקות לשולחן איפור עם מראה. אך כיום, המראה היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ונראה כי ניתן להציב אותה בכל מרחב בבית, אם בקיר ליד פינת האוכל להגדלת המרחב הוויזואלי, אם בסלון בתור תמונה מעוצבת וכן בכל חלל שתרצו ליצור בו מראה מיוחד ורחב ממדים עם השתקפות. 

 

לשאלות והגשמת חלומות

בוא נדבר: חנות:08-6995776 מחסן:08-8562194